Atostogų likučių vedimas personale

Atostogų likučių vedimas personale.

Dirbantiems su Personalo versija v2.

Pagrindiniai atostogų likučių personalo modulyje vedimo žingsniai :

 1. Įvedama priėmimo operacija, kurioje nurodoma tikroji priėmimo į etatą data.

lik_01

 1. Priėmimo operacija perkeliama.

 2. Personalo operacijų sąraše suvedamos ir perkeliamos atostogų operacijos su laikotarpiais, nuo kurių neskaičiuojamos kasmetinės atostogos, pvz.: vaiko auginimo atostogos. Jeigu buvo keli tokie laikotarpiai, vedama atskirai arba viename bendrame įraše.

lik_02

 1. "Personalas->"Personalo analizė" atsispausdinamas darbuotojo atostogų likutis datai, nuo kada bus pradedama dirbti su personalo moduliu arba bendrai su programa.

lik_04

lik_03

 1. Iš gauto skaičiaus atimamas realus darbuotojo atostogų likutis tai datai (jis turėtų būti žinomas iš kitų šaltinių). Gautas skirtumas yra jau panaudotos atostogos.
 2. Personalo operacijų sąraše darbuotojui įvedama ir perkeliama atostogų likučio koregavimo operacija prieš tai paskaičiuotam dienų skaičiui.

lik_07

 1. "Personalas->Personalo analizė" dar kartą atsispausdinus darbuotojo atostogų likutį tai pačiai datai, jis turi sutapti su realiu darbuotojo atostogų likučiu.

lik_06

Dirbantiems su Personalo versija v1.

Visiems, dirbantiems su Personalo versija v1, rekomenduojama pereiti į Personalo versiją v2.
Kaip pereiti prie Personalo versijos v2 ?.

Pagrindiniai atostogų likučių personalo modulyje vedimo žingsniai :

 1. Įvedama priėmimo operacija.
 2. Priėmimo operacija perkeliama.
 3. "Personalas->Atostogų likučiai" įvedami visi laikotarpiai, nuo kurių neskaičiuojamos kasmetinės atostogos, pvz.: vaiko auginimo atostogos.
 4. "Personalas->"Personalo analizė" atsispausdinamas darbuotojo atostogų likutis datai, nuo kada bus pradedama dirbti su personalo moduliu arba bendrai su programa.
 5. Iš gauto skaičiaus atimamas realus darbuotojo atostogų likutis tai datai (jis turėtų būti žinomas iš kitų šaltinių). Gautas skirtumas yra jau išnaudotos atostogos.
 6. Personalo operacijų sąraše darbuotojui įvedama atostogų operacija prieš tai paskaičiuotam dienų skaičiui.
 7. "Personalas->Personalo analizė" dar kartą atsispausdinus darbuotojo atostogų likutį tai pačiai datai, jis turi sutapti su realiu darbuotojo atostogų likučiu.