Atsiskaitymo dokumentų formavimas

Servisas -> Atsiskaitymai -> Išmokos (įplaukos)

Suvedus išmokų (įplaukų) operacijas, formuojami atsiskaitymo dokumentai: pavedimai, išlaidų ar pajamų orderiai.

Pažymėjus "v" išmokų (įplaukų) operacijas, spaudžiamas mygtukas "Eksportas į atsiskaitymo dokumentus". Atsiskaitymo dokumentų sąraše susiformuos dokumentai. Iš išmokų susiformuos pavedimai arba išlaidų orderiai (paspaudus dešiniu "pelės" klavišu), iš įplaukų - reikalavimai arba pajamų orderiai (paspaudus dešiniu "pelės" klavišu).

Stovint ant išmokų (įplaukų) operacijos ir dešiniu "pelės" klavišu paspaudus mygtuką "Analitinė operacija" galima greitai patekti į atsiskaitymo dokumentų sąrašą.

Servisas -> Atsiskaitymai -> Atsiskaitymo dokumentai

Atsiskaitymo dokumentų sąraše yra galimybė atsispausdinti kasos pajamų (išlaidų) orderius bei suformuoti importui į bankus skirtus mokėjimo pavedimų failus (SEPA).

Formuojant atsiskaitymo dokumentus, mokėjimo paskirtis užsipildo automatiškai. Kaip turi būti užpildyta mokėjimo paskirtis aprašoma parametre "Mokėjimo paskirties spausdinimas" (SS_PASKIRTIS).

atdok_4

Jei standartinis variantas netinka, mokėjimo paskirties formavimą galima užprogramuoti pagal konkrečius poreikius.

Detalus parametro aprašymas: SS_PASKIRTIS.

Jeigu mokėjimo pavedime reikalingas įmokos kodas, tai atsiskaitymo dokumentas pakoreguojamas. Atsistojus ant lauko "Mokėjimo paskirtis", iš sąrašo parenkamas mokėjimo paskirties kodas.

atdok_5

Bankams skirti atlyginimo išmokėjimo failai paprastai formuojami algos išmokėjimo operacijose.

Tačiau, informacija iš algos išmokėjimo operacijų gali būti eksportuojama į atsiskaitymo dokumentus, o iš čia formuojami failai bankui. Algų išmokėjimams pervesti galima suformuoti grupinį arba atskirus mokėjimus.

Failų formavimui "v" atžymimi dokumentai ir spaudžiamas mygtukas "Spausdinti" .

Pasirenkama konkrečiam atvejui tinkama ataskaita.

atdok_6

Suformuoti mokėjimo pavedimų failai išsaugomi ir importuojami į bankines programas.