Maršrutai

Servisas -> Krovinių pervežimas -> Maršrutai

Maršrutų sąraše aprašomi dažnai pasikartojantys maršrutai.

Sąrašas neprivalomas, reikalingas greitesniam informacijos įvedimui ir analizei pagal maršrutus.

Kuriamas naujas įrašas.

Įvedamas maršruto kodas ir pavadinimas.

Kiekvienas maršrutas būtinai turi turėti pradžią (laukas "Pakrovimo vietovė") ir pabaigą (laukas "Iškrovimo vietovė"). Jų reikšmės parenkamos iš vietovių sąrašo.

Jeigu reikia pažymėti, kad maršrutas priskiriamas konkrečiam vežėjui, tai lauke "Vežėjas" parenkamas jo kodas iš klientų sąrašo. Klientų sąraše vežėjas turi būti aprašytas kaip tiekėjas arba pirkėjas-tiekėjas.

Gali būti nurodytos maršruto kainos: pirkimo kaina (kokia kaina paslauga bus perkama iš vežėjo) ir pardavimo kaina (kokia kaina paslauga bus parduodama arba perparduodama pirkėjui.)

Pirkimo pervežimas.

Iš paslaugų sąrašo pasirenkama paslauga, įvedama pilno krovinio kaina. Pervežimo aprašyme pasirinkus maršrutą, čia nurodyta paslauga ir jos kaina pagal nutylėjimą įkris į pervežimo aprašymą. Esant reikalui, pervežimo aprašyme ją galima pakoreguoti.

Pardavimo pervežimas.

Iš paslaugų sąrašo pasirenkama paslauga, įvedamos dalinio krovinio ir pilno krovinio kainos. Krovinio aprašyme pasirinkus maršrutą, čia nurodyta paslauga ir jos kaina pagal nutylėjimą įkris į krovinio aprašymą. Krovinys gali būti dalinis arba pilnas - paslaugos kaina bus parinkta priklausomai nuo krovinio tipo. Esant reikalui, krovinio aprašyme bus galima ją pakoreguoti.